One More Omevia (Omega3) Nedir?

Omega 3 yağ asitleri, beslenme ile alınması gereken çoklu doymamış yağ ailesidir. Omega3 yağ asitleri, dünyadaki en kapsamlı çalışılmış besinler arasındadır. Vücuttaki çeşitli sistemlerin sağlığı için fazlasıyla önemli yararları olduğu gösterilmiştir. Omega3 yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır. Kalp damar dostu ve cilt yenileyici özelliği vardır. Koenzim Q10 bileşiği ve Omega3 yağ asitleri bir bütün oluşturduğunda vücudu en doğal şekilde koruyarak yaşlanma etkilerini en aza indirir.

Ürün kombinasyonu; Omega 3 (balık yağı asidi), Koenzim Q10, Pregnenolon ve DHEA olarak kısaltılan gençlik hormonundan oluşmaktadır. 

Bu sinerjik 4 etken maddenin Kalp Damar Sağlığı’ ndaki olumlu etkileri dünya insanın en fazla ölüm sebebi olan damar sertliğinin engellenmesi, homosistein düzeyi ve kolesterol dengelenmesi 
alanlarındaki desteği ile birlikte, beyin performansına da güçlü katkılar yapmaktadır

Omega 3 ile ilgili yapılan bilimsel deney ve sonuçların kalp-damar hastalıklarından sonra en dikkat çekici tarafı, beynimizdeki nöronlar arasındaki iletişime sağladığı katkıdır. 

Son yıllarda çağ insanın emeklilik kabusu haline dönüşen alzheimer hastalığının engellenmesinde faydalı bir besin takvisedir.


CoQ10 (Koenzim Q10) Nedir, Faydaları Nelerdir?

Koenzim Q10 olarak da bilinen CoQ10’un temel görevi hücrelerde enerji üretimine yardımcı olmaktır. Koenzim Q10 hücre mitokondrilerinde depolanan bir bileşiktir. Hücrelerimizde bulunan mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur. Hücrelerimizi hastalığa neden olan virüs ve bakterilerden korur. Yapılan araştırmalar CoQ10’un vücutta birkaç önemli rol oynadığını göstermiştir. CoQ10 hücre içerisindeki enerji transferine katılan adenosin trifosfatin yapımında görev alır. Vücudumuzda gerekenden fazla miktarda bulunan serbest radikaller, hücrelerin normal fonksiyonlarına müdahale ederek oksidatif hasara neden olurlar. Bu durum birçok sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir.

DHEA Nedir, Faydaları Nelerdir?

DHEA adrenal bezlerde üretilen bir steroid hormondur. Vücudumuzda doğumla birlikte doğal olarak bulur ve yaşlılığın etkisiyle seviyesi giderek azalır. DHEA hormonu östrojen ve testosteron gibi erkek ve dişi hormonlarının öncüsü konumundadır. Yapılan klinik çalışmalar DHEA’nın ağız yoluyla veya transdermal yollarla alınmasının menopozdan sonra kadınlarda ve 60 yaşın üzerindeki kişilerde cilt görünümünü iyileştirebileceğini göstermektedir. DHEA depresyonla savaşmaya, kemik sağlığını korumaya ve daha fazlasına yardımcı olabilir.

Pregnenolone Nedir, Faydaları Nelerdir?

Pregnenolone öğrenme becerisini güçlendiren, depresyonu hafifleterek, nörolojik birçok soruna yardımcı olan ve vücutta doğal olarak bulunan bir steroid hormondur. Diğer steroid hormonlarının (DHAE, östrojen, testosteron, progesteron) üretiminde önemli bir rolü vardır.

Omega 3 ve Koenzim Q 10 çok önemli yere sahiptir.

İçeriğindeki DHEA ve Pregnenolone desteği; hormonal dengemizde rol oynamakla birlikte üreme sağlığı ve buna bağlı gelişebilir hastalıkların önlenmesinde de destekleyicidir. 

Kalp üzerinde veya sol kol pazu üzerinde kullanabiliriz.

Ürün içeriği:

 • Omega 3
 • CoQ10 (Koenzim Q10)
 • DHEA
 • Pregnenolon
 • Uyarılar:

  • İlaç değildir, haricen kullanılır.
  • Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçının.
  • Özel ambalajıyla birlikte kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir.
  • Direkt olarak güneş ışığında bırakılmamalıdır.
  • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.