What are you looking for, my friend?

One More Benzersiz Kazanç Planı

Benzersiz Bir Kazanç Planı…
Wellness sektöründe faaliyet gösteren ‘’One More International’’, hayatımıza ekonomik olarak dokunuyor ve yaşam kalitesini de önemli ölçüde artırıyor.

Sağlıklı bir yaşam tarzı, bireylerin hayat kalitesini kendi bilinci doğrultusunda artırmayı amaçlayan bir dizi önlemle başlar. Duygusal, sosyal ve mesleki alanlarda performansın artması mutluluk ve başarıyı da beraberinde getirir.
Wellness, sosyal ve ekonomik kazanç potansiyelimizi en üst düzeyde gerçekleştirebileceğimiz en uygun sektördür.

One More kazanç planı, bizlere sahip olabileceğimizden daha fazla fırsat sunarak hedefimize ulaşmamızı sağlıyor.
Tek yapılması gereken bir kişiyi daha “ücretsiz online kayıt’’ yapmak, planlanan eğitimlere katılmak ve potansiyeli yüksek bir ekip çalışmasıyla şirketimizin bize sunduğu fırsatlardan maksimum düzeyde yararlanmak.

Kazanmak istiyorsanız ekibimizde sizleri görmekten memnun oluruz.
Hep beraber kazanmaya var mısınız?

One More International,  9 Farklı kazanç modeli ile çözüm planına dahil olan her bir katılımcıya oluşan cirodan %86’ya kadar olan kısmını her bir distribütörün hak edişleri oranında dağıtmaktadır.

Kazanmak istiyorsanız ekibimizde sizleri görmekten memnun oluruz.
Hep beraber kazanmaya var mısınız?

Bu 9 farklı kazanç modeli nelerdir ..

​Hızlı Başlangıç bonusu, Takım Bonusu, 3D bonusu, 4×4 bonusu, Tek Hat Döngü Bonusu, Araç Bonusu, Eşleşme bonusu, Kariyer bonusu, Dünya Havuzu…

1 – Hızlı Başlangıç Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Yapılan her yeni kayıt için şirket tarafından verilen %25 başlangıç bonusudur. Bireysel olarak yapılan her yeni kaydın başlangıç QV değeri üzerinden hesaplanarak sistem tarafından temsilcilerin cüzdanlarına hemen aktarılır. 100 Qv’lik “Standart Set” için 25$, 300 Qv’lik “Bronz Set” için 75$, 650 Qv’lik “Gümüş Set” için 162,50$, 1000 Qv’lik “Altın Set” için 250$ olarak hesaplanır.

2 – 2+1 Promosyon Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Aktif olunan çalışma dönemi içerisinde nakit veya kredi kartı ile 100 Qv, 300 Qv, 650 Qv veya 1000 Qv değerinde gerçekleştirilen iki yeni bireysel kayıtla (kısa ve uzun hattında en az birer adet olmak üzere), ikinci dahil edilen ürün temsilcisinin giriş tarihinden itibaren bir sonraki “4 haftalık aktiflik” ücretsiz olarak hak edilmiş olur. Bu hak ediş “50 Qv” değerinde (70$) ürün hediyesi ile birlikte gelir. Yani One More kazanç planının 2. adımıyla aylık düzenli siparişin ve aktifliğin ücretsiz olduğu bir sistemde olduğunuz anlamına gelir.

3 – 3D Bonus Nedir, Nasıl Çalışır?

Bir ay içinde, bireysel olarak şirkete üç yeni ürün temsilcisi dahil eden ve yeni dahil edilen ürün temsilcilerinin de birinci sıra hareketleri ile birlikte toplamda 600 Qv’lik hacim oluşturan ürün temsilcisi, ek olarak 100$ ödeme almayı hak kazanır. Söz konusu kazanç, önceden dahil edilmiş birinci sıraların, aylık düzenli aktifliklerini yapmalarına istinaden de her ay için kabul görmektedir. Bu kazanç sistemi aylık olmakla beraber, aktifliğin bitimine müteakip ürün temsilcilerinin walletlerine yatırılmaktadır.

4 – 4×4 Bonus Nedir, Nasıl Çalışır?

Bir ay içinde, bireysel olarak şirkete dört yeni ürün temsilcisi dahil eden ve yeni dahil edilen ürün temsilcilerinin de birinci sıra hareketleri ile birlikte toplamda 1000 Qv’lik hacim oluşturan ürün temsilcisi, 100$’lık 3D bonusuna ek olarak, 100$’lık bir gelir daha elde eder. Söz konusu kazanç, önceden dâhil edilmiş birinci sıraların, aylık düzenli aktifliklerini yapmalarına istinaden de her ay için kabul görmektedir. Bu kazanç sistemi aylık olmakla beraber, aktifliğin bitimine müteakip ürün temsilcilerinin walletlerine yatırılmaktadır.

5 – Takım Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Ürün temsilcilerinin, o güne kadar vermiş oldukları en yüksek hacimdeki siparişlerine istinaden takım bonusu kazançlarına yönelik yüzdelik dilimleri belirlenir ve o yüzdelik dilime göre kısa hat dengesinden prim ödemesi alırlar.

Bu ödemeyi almak için;

O hafta kısa hattında minimum 500 Qv ve bireysel kayıtlarında sağ ve sol hattında en az birer aktif ön sıra olmalıdır.

Takım bonusu haftalık maksimum 20.000$’a kadar tahsil edilebilir. 20.000$’ın üstü flash out sayılır.

Bu oranlar başlangıç setlerinde belirtilmiş oranlardır. (100 Qv %13, 650 Qv %17, 300 Qv %15, 1000 Qv %19)

6 – Eşleşme Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Şirket, kazanılmış kariyere istinaden, ürün temsilcilerine alt ekiplerinin takım bonusu kazançlarına göre şirket tarafından belirlenmiş yüzdelik dilimler çerçevesinde ödemeler yapar. Bu ödemeler, o hafta elde edilmiş kariyer basamağına göre artabilir veya azalabilir. Aşağıda bahsi geçen kariyer planı her hafta yeniden başlamak sureti ile, o hafta içinde yapılmış toplam kısa hat cirosu baz alınarak ödenir. Eşleşme bonusu komisyonunda uzun hat ve kısa hat dengesinde en az birer aktif ön sıra ürün temsilcisi olması şartı aranmaktadır.

7 – Nakit Kariyer Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Şirket belirtilen kariyere ulaşmış ürün temsilcilerine, karşılığında belirtilen ücretleri bir defaya mahsus olarak, cüzdanlarına yatırmayı taahhüt eder. Ancak herhangi bir kariyeri almadan üst kariyere ulaşan temsilciye sadece son ulaştığı kariyer bonusu ödenir.

8 – Dünya Havuzu Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Şirket bir yılı üçer aylık (4) eşit parçaya bölerek, tek seferde vermiş oldukları sipariş, 300 Qv, 650 Qv ve 1000 Qv olan ürün temsilcilerini ayrıcalıklı bir başka kazanç planına dahil eder. Bu kazanç planında, şirket dünya genelinde satmış olduğu her 100 Qv’lik siparişten 2$, her 300 Qv’lik siparişten 10$, her 650 Qv’lik siparişten 20$ ve her 1000 Qv’lik siparişten 30$’ı ayırarak dünya havuzuna aktarır. Bu dünya havuzu her (3) ayda bir, tek seferde en yüksek siparişi 300 Qv olana bir pay, 650 Qv olana iki pay ve 1000 Qv olana üç pay şeklinde dağıtır. Bu gelirden yararlanmak isteyen ürün temsilcisi, aylık aktifliğini düzenli bir şekilde yapması gerekir. Aylık düzenli aktifliğini bir defaya mahsus dahi olsa geciktiren ürün temsilcisi, dünya havuz kazanç sisteminden çıkarılır ve sıradaki ürün temsilcisi çıkarılan ürün temsilcisi yerine dünya havuzu kazanç sistemine dahil edilir. Dünya havuzu kazanç sistemi, havuzda tek seferde maksimum 500 kişiden oluşacak bir kazanç sistemidir. 500 kişinin üstünde kalan ürün temsilcilerimiz, ürün temsilcilik hakkını elde ettikleri tarihe göre sıraya girerler. Havuz sisteminden farklı sebeplerle çıkışlar olduğu takdirde sırada olan temsilciler bu guruba dahil edilir.

9 – Araç Katkı Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Üç aktiflik ayı boyunca, üst üste kısa hat dengesinde sınırsız alt ekibi ile 10.000 Qv puan hacim oluşturan ürün temsilcilerimiz Araç Katkı Bonusuna 36 ay boyunca hak kazanırlar. Bu bonusta şirket; en az Beginner kariyerinde olan ve her ay düzenli olarak 10.000-14.999 Qv puan hacmi oluşturanların elektronik cüzdanlarına 400$, 15.000-19.999 Qv puan hacmi oluşturanların elektronik cüzdanlarına 600$, 20.000-24.999 Qv hacim oluşturanların elektronik cüzdanlarına 800$, 25.000 Qv ve üstü hacim oluşturanların elektronik cüzdanlarına 1000$ öder. Araç katkı bonusu kazanan bir ürün temsilcisinin, kısa hat dengesinde hesabı bulunan bir başka temsilcinin araç katkı bonusu kazanması durumunda, üstte bulunan temsilcinin her aktiflik dönemi içinde iki yeni ürün temsilcisini uzun hatta dahil etmeli ve yeni dahil ettiği temsilcilerin de ön sıraları ile beraber toplamda 3500 Qv’lik bir hacim oluşturmak durumundadır. 36 ay sonunda, yine geriye dönük son üç ayında şartları yerine getiren temsilcinin hakları devam eder. Bu ödemelere 5.000 Qv’nin altında hacim oluşturanlar dahil edilmez. Aylık 5000 ile 9.999 Qv arası kısa hattında hacim oluşturanlar 400$’ın altındaki puanlarına göre hesaplanarak 200$ altında olmayacak şekilde yatırılır. Ayrıca araç katkı bonusu kazanan ürün temsilcilerinin 4×4 gelir modelini de her ay düzenli olarak kazanıyor olması gerekmektedir. 4×4 gelir modelini her ay düzenli kazanamayan ürün temsilcileri puanlarına istinaden taahhüt edilen tutarların yarısını kazanabilirler.

Yukarıda açıklamış olduğumuz gibi One More İnternational klasik network marketing sistemlerinden farklı olarak 9 farklı alanda size değer verir ve yanınızda olur..

One More Size değer veriyor size inanıyor sizde kendinize inanın ve Ailemize Katılın hak ettiğinize ve inandığınız yaşama sahip olsun..

error: Content is protected !!
× İletişime Geç