Özellikle pandemi dönemi nedeniyle önemi anlaşılan D3 vitamini ile birlikte çalışan K2 vitamini kombinasyonu olan DEKAMİN’ in Magnezyum ve C vitamini yardımıyla geçirgenliği ve taşıyıcılığı güçlendirilmiştir. 

Stoklara girdiği andan bu yana satış rekorları kırmasının sebebi, vücudun birçok sisteminin, bütünsel faydaları yönünden D vitaminine ihtiyaç duymasıdır. 

K2 vitamini, D vitamininin sert dokuya geçişinde hayati önem taşıdığı için DEKAMİN’de bulunan 5000 internasyonel doz D vitamini, vücudumuza maksimum seviyede fayda sağlar. 

Depresyondan kemik erimesine, cilt sağlığından kanser vakalarına kadar D vitamininin dengesi 
büyük önem arz eder. 

Dünyamızda 1950’lerden itibaren atmosferde yaşanan değişim, Güneş ışınlarından faydalanma oranının farklılaşması D vitamini eksikliğine bağlı hastalıkların artmasına sebep olmuştur. 

Bu durum, bilim dünyasını D vitamini desteklerine yöneltmiştir. Bilek içlerine yapıştırılır.
DEKAMİN ile enerjinizi vitaminleyin.

One More Dekamin bandı, içeriğinde barındırdığı D, K, C vitaminleri bileşenleriyle bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bizi kötücüllerden korurken, içeriğindeki magnesium etkisiyle daha enerjik ve zinde hissetmenizi sağlar. One More Dekamin bandının “Transdermal Dalga Teknolojisi” sayesinde vücudun ihtiyacı olduğu kadarını sistemimize dahil eder.

One More Dekamin bandı, temizlenmiş ve kurulanmış cilt yüzeyine şekilde gösterildiği gibi yapıştırılır. Paket içeriğinde 24 adet bant bulunmaktadır. Günde 1 adet Dekamin bant yapıştırılarak 24 saatlik kullanım süresinden sonra yenisi ile değiştirilmelidir.

Ürün İçeriği:

• Vitamin D3 5000IU

• Vitamin K2 (MK-7) 120Mcg

• Magnesim 250Mg

• Vitamin C 250Mg

D Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?
Güneş ışınlarının yardımıyla sadece deri yoluyla alınabildiği için “güneş ışığı vitamini” olarak da bilinen D vitamininin vücudumuzca yeteri oranda alınması “iskelet sistemimiz” ve diş sağlığımızın gelişimi için oldukça önemlidir. Yapılan çalışmalar D vitamini takviyesinin “prostat kanserine” ve “diyabete” karşı koruyucu potansiyele sahip olabileceğini ortaya koymuştur. Hayatımızda ki sınırlı yaşam tarzı, hava kirliliği, coğrafi konum, güneşsiz geçen mevsimler ve kısa gündüzlerin oluştuğu günler gibi birçok olumsuz etmen nedeniyle yeteri oranda D vitamini alınamamaktadır.

K2 Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?
K Vitamini doğal olarak bazı sebzelerde bulunabilir, bununla birlikte bağırsaklarımızda bulunan yararlı bakteriler tarafından üretilir. K vitamini temel olarak kardiyovasküler sistemde pıhtılaşma sorunlarını düzene koymakla görevli olduğu için önemli bir vitamindir.

C Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?
C Vitamini en bilinen vitamin olmakla birlikte bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan bir vitamindir. Dokuları oluşturmasının yanı sıra çeşitli yaralanmalardan sonra vücudun iyileşme sürecine katkı sağlamaktadır. C vitamini günlük hayatta yediğimiz taze meyve ve sebzelerden alınabilir. Vücudumuz C vitaminini kendi kendine üretemez ve vücuttaki fazla C vitamini dışarıya atıldığı için vücutta yüksek miktarlarda depolanamaz. Bu nedenle düzenli ve sağlıklı beslenmenin yanı sıra dışarıdan C vitamini takviyesi almak gerekmektedir.

Magnesium (Magnezyum) Nedir, Faydaları Nelerdir?
İnsan vücudunda en çok bulunan dördüncü mineral olan magnesium, sinir sisteminin ve kasların gevşemesini sağladığından anti-stres minerali olarak da bilinmektedir. Magnezyum vücutta birçok enzimi harekete geçirerek hücrelerin enerji üretmesine katkı sağladığı için insan sağlığı için önemi oldukça fazladır.